AGRANA Fruit Polska Sp. z o. o. firma działająca w sektorze przetwórstwa owocowo-warzywnego,
z siedzibą w Ostrołęce, oddział międzynarodowej Grupy AGRANA, poszukuje pracowników do obsługi maszyn i urządzeń w procesach technologicznych przetwórstwa owoców

Kluczowe zadania:
obsługa procesów produkcyjnych przetwórstwa owoców

Wymagania:
gotowość do pracy w systemie zmianowym
sumienność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:
aktualne badania na nosicielstwo (SANEPID)
doświadczenie w pracy w przemyśle spożywczym

Oferujemy:
stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

CV zawierające zgodę o poniższej treści na przetwarzanie danych osobowych w celu niniejszej rekrutacji prosimy kierować na adres e-mail: praca.pl@agrana.com
Informujemy, że brak zgody dyskwalifikuje kandydata z procesu rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AGRANA Fruit Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrołęce, ul. Ławska 2 i zostałem poinformowany, że moje dane osobowe przetwarzane są w celach niniejszej rekrutacji. Rozumiem, że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania danych a także cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom w Grupie kapitałowej AGRANA na podstawie stosownych umów oraz instytucjom upoważnionym z mocy prawa. Zostałem poinformowany, że moje dane nie będą podlegały profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator danych nie zamierza przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego. Dane będą przechowywane przez okres 3 lat.
(data i czytelny podpis kandydata do pracy)

Poniżej możecie się Państwo zapoznać z informacjami na temat przetwarzania Państwa danych osobowych w procesach rekrutacji przez AGRANA:
AGRANA Fruit Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrołęce, ul. Ławska 2, informuje, że Państwa dane osobowe przetwarzane są w celach rekrutacyjnych. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych i ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania danych, a także cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom w Grupie kapitałowej AGRANA na podstawie stosownych umów oraz instytucjom upoważnionym z mocy prawa. Państwa dane nie będą podlegały profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator danych nie zamierza przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego. Dane będą przechowywane przez okres 3 lat.